تبادل رایگان سوشیال سیگنال

سوشیال سیگنال، یک نیاز اساسی برای بهبود رنک وب سایت شما

تبادل رایگان سوشیال سیگنال

تبادل رایگان سوشیال سیگنال

در SEO42 بستری فراهم کردیم تا شما بتوانید با لایک کردن و انتشار پست های دیگران در شبکه های اجتماعی امتیاز جمع کنید، سپس در صورت تمایل آن امتیاز را برای افزایش سیگنال شبکه های اجتماعی خودتان خرج کنید و یا تقاضای نقد کردن و واریز وجه به حسابتان را بدهید.
برای شروع کافیست در این سامانه عضو شوید و سپس اپلیکیشن ما را روی گوشی خودتان نصب کنید، این امکان برای شما فراهم است که چه از طریق اپلیکیشن وچه از طریق داشبورد همین وبسایت شروع به فعالیت کنید.

سوشیال سیگنال چیست؟

هر لینکی از صفحات سایت شما که در شبکه های اجتماعی منتشر شود در نقش بک لینک عمل میکند و به معنای سوشیال سیگنال خواهد بود. ضمنا لایک فیسبوک یا گوگل پلاس، کامنت های فیسبوک و لایک صفحه برند شما در فیسبوک نیز سوشیال سیگنال میباشد.

تاثیر سیگنال شبکه های اجتماعی بر سئو وب سایت

هربار که لینک سایت شما در شبکه های اجتماعی نظیر Facebook، Twitter، Google Plus، Linkedin و سایر شبکه های اجتماعی share یا منتشر میشود در واقع اتفاقات زیر برای سایت شما خواهد افتاد.
1. افزایش سیگنال شبکه های اجتماعی
2. ایجاد یک بک لینک ارزنده به سمت سایت شما از سایت هایی با پیج رنک بالای 9
3. تبلیغ سایت شما در شبکه های اجتماعی

لازم است بدانید که در سال 2017، سوشیال سیگنال یا سیگنال شبکه های اجتماعی هفت فاکتور از بین 11 فاکتور اصلی سئو مطرح شدند. ضمنا بک لینک هایی که از طریق شبکه های اجتماعی تولید میشوند 100% امن و مطابق الگوریتم های پاندا و پنگوئن گوگل هستند.

به بیان دیگر، سیگنال شبکه های اجتماعی نیاز اساسی سایت شماست برای بهبود رنک و جایگاه شما در نتایج موتورهای جستجو.

Social Signals ranking factors

ضریب تبادل و ضریب کسب درامد

شما با هر فعالیتی که در این سایت برای تبادل انجام میدهید امتیازی کسب میکنید. میتوانید 80% آن امتیاز را در سامانه برای اخذ خدمات استفاده کنید و یا 50% آن را برداشت نقدی کنید و به این ترتیب کسب درامد کنید. به عنوان مثال اگر امروز در سایت عضو شوید و یکصد لایک فیسبوک انجام دهید، شما میتوانید در ازای آن 80 لایک فیسبوک دریافت کنید یا به اندازه مبلغ 50 لایک فیسبوک درامد نقدی کسب کنید.

سوالی دارید ؟ سئو 42 پاسخگوی شماست
جهت عضویت و یا ورود به پنل سئو 42 اقدام نمایید

اعتماد به ما حق طبیعی شماست

بانک سامان seo42
به پرداخت seo42
eanjoman seo42
logo-samandehi

هویت سئو 42

سامانه SEO42 کاریست از گروه طراحی و توسعه کسب و کار مجازی "ایده برتر" با هدف پرکردن فضای خالی محسوس در زمینه لینک سازی و سیگنال شبکه های اجتماعی در ایران. عدد 42 بر مبنای اثر داگلاس آدامز به مفهوم "پاسخ  به سوال نهایی آفرینش، جهان و هرچیزی" انتخاب شد تا معرف این سامانه باشد به عنوان پاسخ نهایی به نیاز شما برای سئو و افزایش رنک.

با ما در ارتباط باشید

  • آدرس : تهران صادقیه برج گلدیس واحد ۷۰۷ مراجعه فقط با هماهنگی قبلی

 

  • 02144281483
  • 02144281489

جهت دریافت مطالب سئو در خبرنامه و کانال تلگرام ما  عضو شوید. 

 

جستجو

@seo42