سئو وب سایت پزشکی

در دنیای امروز بیشتر افراد برای حل مشکلات خود و به دست اوردن اطلاعات ابتدا به موتورهای جستجو مراجعه می کنند. به همین دلیل بیشتر افراد اقدام به طراحی سایت در زمینه ی کسب و کار خود می نمایند . پزشکان نیز از این قائده استثنا نیستند و انها برای معرفی خود و ارائه خدمات بهتر ، نیازمند سایت پزشکی قوی و جذاب هستند. بعد از طراحی وب سایت پزشکی مهم ترین اقدامی که می بایست صورت گیرد، سئو سایت می باشد.
شاید برای شما این سوال پیش بیاید که سایت پزشکی چه نیازی به سئو دارد ؟ هر پزشکی که برای معرفی خود اقدام به طراحی سایت می نماید باید این نکته را در نظر بگیرد که کار با طراحی سایت تمام نمی شود و مهمترین اقدامی که برای دیده شدن نیاز است، سئو سایت می باشد.

سئو سایت پزشکی

تعداد وب سایت های پزشکی که در اینترنت به رقابت می پردازند بسیار زیاد است و بیشترین رقابت مربوط به وب سایت های جراحی زیبایی می باشد. به هر حال سایر وب سایت های پزشکی نیز می بایست اقدام سئو سایت خود نکنند تا از رقبای خود عقب نمانند.

انتخاب کلمات کلیدی

برای انتخاب کلمه کلیدی برای سایت های پزشکی می بایست با توجه به حوزه ی فعالیت هر پزشک کلمه مناسب انتخاب شود. به طور مثال برای سایت ها جراحی زیبایی کلماتی مانند " جراحی زیبایی بینی " و "جراحی بینی " بیشترین نرخ جستجو را دارند و برای دندانپزشکی کلماتی مانند "کلینیک دندانپزشکی" و "دندان" بیشترین نرخ جستجو را دارند.

راه کارهایی برای سئو سایت پزشکی

1) تولید محتوای غنی و با کیفیت
2) استفاده از تصاویر گویا
3) استفاده از اینفوگرافی
4) طراحی قالب جذاب برای نگه داشتن ماربر در سایت و جلوگیری از خروج ان
5) لینک بیلدینگ مناسب
6) استفاده از متا تگ های مناسب و بهینه

خدماتی که seo42 برای وب سایت های پزشکی ارائه میدهد:

1) انالیز سایت و ارائه راهکارهایی برای حل مشکلات احتمالی
2) انتخاب کلمات کلیدی مناسب سئو سایت بر اساس ان کلمه کلیدی
3) ارائه پیشنهاد هایی برای تولید محتوای مناسب و بهینه
4) سئو off page
5) سئو on page
6) پشتیبانی سایت
7) ارائه پکیج های بک لینک متناسب با وب سایت شما
8) ارائه پکیج های سوشیال سیگنال مناسب

یک نمونه از وب سایت های پزشکی که توسط تیم سئو 42 ، بهینه سازی شده است سایت  http://clinic-razi.com میباشد. این سایت با کلمه کلیدی "ایمپلنت اقساطی "در صفحه اول و در خط  اول قرار دارد. در تصویر زیر می توانید روند رشد این سایت را مشاهده نمایید.

ایمپلنت اقساطی

 

اعتماد به ما حق طبیعی شماست

بانک سامان seo42
به پرداخت seo42
eanjoman seo42
logo-samandehi

هویت سئو 42

سامانه SEO42 کاریست از گروه طراحی و توسعه کسب و کار مجازی "ایده برتر" با هدف پرکردن فضای خالی محسوس در زمینه لینک سازی و سیگنال شبکه های اجتماعی در ایران. عدد 42 بر مبنای اثر داگلاس آدامز به مفهوم "پاسخ  به سوال نهایی آفرینش، جهان و هرچیزی" انتخاب شد تا معرف این سامانه باشد به عنوان پاسخ نهایی به نیاز شما برای سئو و افزایش رنک.

با ما در ارتباط باشید

  • آدرس : تهران صادقیه برج گلدیس واحد ۷۰۷ مراجعه فقط با هماهنگی قبلی

 

  • 02144281483
  • 02144281489

جهت دریافت مطالب سئو در خبرنامه و کانال تلگرام ما  عضو شوید. 

 

جستجو

@seo42