سئو سایت مهاجرتی

وب سایت های زیادی وجود دارند که در زمینه مهاجرت فعالیت می کنند. این وب سایتها با تولید محتوا در زمینه مهاجرت و ارائه مشاوره در زمینه اخذ اقامت اقدام به جذب مخاطب نموده اند. با توجه به رقابتی که در این زمینه وجود دارد ، وب سایت هایی که بهینه شده اند ، توانسته اند جایگاه خوبی را در موتورهای جستجو کسب نمایند.
دامنه ی انتخاب کلمات کلیدی برای این گونه وب سایت ها تا حدی گسترده است. این گونه وب سایت ها می بایست با توجه به تمرکز وب سایت بر نوع مهاجرت کلمه ی مناسب را انتخاب نمایند و سئو را بر اساس ان کلمه انجام دهند. به طور مثال وب سایتی که در زمینه ی مهاجرت به کشورهای مختلف فعالیت می کند، اما بیشتر تمرکز خود را برای مهاجرت به اروپا گذاشته است می بایست کلمه کلیدی خو را " اقامت اروپا " انتخاب نماید. هر چند که می بایست کلمات کلیدی دیگر را نیز در محتوا و متا تگ های خود استفاده نمایند.

هدف از سئو وب سایت مهاجرتی

می توان گفت اسان ترین جایی که می توان یک شرکت مهاجرتی را برای دریافت مشاوره پیدا کرد، اینترنت می باشد . در واقع با جستجو در اینترنت شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند نمایش داده می شود. بنابراین با سئو وب سایت های این چنینی می توان تعداد افرادی که به وب سایت شما هدایت می شوند را بیشتر کرد .

پیشنهاداتی برای سئو وب سایت های مهاجرتی

1) تولید محتوای با کیفیت که شامل کلمات کلیدی بوده و بتواند اطلاعات مفیدی را به کاربران منتقل نماید . این کار باعث ماندگاری افراد در سایت شده و بانس ریت را کاهش می دهد.
2) استفاده از تصاویر با کیفیت و البته کم حجم
3) حضور در شبکه های اجتماعی و انتشار پست های مرتبط

خدماتی که سئو 42 به وب سایت مهاجرتی ارائه می دهد :

1) ارائه راهکارهای مناسب برای تولید محتوا و راهنمایی درباره ی سئو محتوا
2) انالیز اولیه سایت و ارائه توضیحات اولیه از وضعیت فعلی وب سایت
3) لینک بیلدینک مناسب
4) سئوی off page
5) سئوی on page
6) ارائه پکیج بک لینک و سوشیال سیگنال ، متناسب با وضعیت فعلی سایت

نمونه وب سایت های مهاجرتی  که توسط تیم seo42 سئو شده اند :

سایت لاتاری گرین کارت با کلمات کلیدی لاتاری ، ثبت نام لاتاری و .... در صفحه اول گوگل قرار دارد.
http://www.greencard-lottery.ir/

در تصویر زیر می توانید روند رشد سایت را برای کلمات مختلف مشاهده می نمایید.

 

green card1

 

 

 

 

 سایت دیگری که برای امور مهاجرتی می باشد و سئو ان توسط تیم سئو 42 انجام شده است سایت samvisa.com   می باشد که با کلمات کلیدی مختلف در صفحه اول گوگل می باشد . در تصویر زیر می توانید کلمات کلیدی مختلف و جایگاه سایت برای هر کدام را در گوگل مشاهده نمایید.

sam visa1

  نمونه سایت دیگری که در زمینه مهاجرت فعالیت می کند  سایت usdv.ir  می باشد که با کلمات کلیدی مختلف در صفحه اول گوگل می باشد.در تصوری زیر جایگاه سایت برای کلمات کلیدی مختلف را مشاهده می کنید.

usdv

 

اعتماد به ما حق طبیعی شماست

بانک سامان seo42
به پرداخت seo42
eanjoman seo42
logo-samandehi

هویت سئو 42

سامانه SEO42 کاریست از گروه طراحی و توسعه کسب و کار مجازی "ایده برتر" با هدف پرکردن فضای خالی محسوس در زمینه لینک سازی و سیگنال شبکه های اجتماعی در ایران. عدد 42 بر مبنای اثر داگلاس آدامز به مفهوم "پاسخ  به سوال نهایی آفرینش، جهان و هرچیزی" انتخاب شد تا معرف این سامانه باشد به عنوان پاسخ نهایی به نیاز شما برای سئو و افزایش رنک.

با ما در ارتباط باشید

  • آدرس : تهران صادقیه برج گلدیس واحد ۷۰۷ مراجعه فقط با هماهنگی قبلی

 

  • 02144281483
  • 02144281489

جهت دریافت مطالب سئو در خبرنامه و کانال تلگرام ما  عضو شوید. 

 

جستجو

@seo42