سئو وب سایت خبری

مقدمه
با توجه به این که وب سایت های خبری هر روزه حجم زیادی از محتوا را در سایت خود منتشر می کنند، سئو وبهینه سازی سایت در این گونه وب سایت ها از اهمیت ویژه ای برخودار است. در این مقاله سعی می کنیم تا در خلاصه ترین کلام، اهم اطلاعات جهت بهبود رنک وبسایت خبری، تهدید ها و نیازها و اهداف سئو سایت خبری ارائه شود تا با بررسی وضعیت فعلی و نیازهای آن وب سایت، بتوانیم بهترین بسته پیشنهادی را جهت حصول نتیجه انتخاب کنید.

شرایط مورد بررسی برای وب سایت های خبری

1) موقعیت سرور

با توجه به اینکه سایت های خبری از کشورها و موقعیت های مختلف جغرافیایی بازدید می شوند، بنابراین استفاده از سروری که در موقعیت مناسب باشد می تواند در سئو سایت خبری تاثیر گذار باشد. در بیشتر مواقع در صورت حمله به سرورهای ایرانی، دیتاسنترها عمدتا دسترسی خارجی را قطع میکنند که این موضوع تهدیدی جدی در بهبود رنک بین المللی خواهد بود.

2) وضعیت دامنه ( سن دامنه و تاریخ انقضا)

بعضی از وب سایت های خبری دارای سن بیش از 10 سال هستند و این می تواند نقطه ی قوت این گونه وب سایت ها باشد و رقابت را برای سایر وب سایت های خبری دشوار تر کند

3) وضعیت سوشیال سیگنال

امروزه سیگنال های اجتماعی تاثیر بسزایی در رتبه سایت ها دارند و وب سایت های خبری نیز از این قائده استثنا نیستند. لازم است بدانید که در سال 2017، سوشیال سیگنال یا سیگنال شبکه های اجتماعی هفت فاکتور از بین 11 فاکتور اصلی سئو مطرح شدند.

4) تعداد صفحات ایندکس شده

هر چقدر تعداد مطالب تولید شده در وب سایت های خبری بیشتر باشد، صفحات ایندکس شده ی نیز بیشتر می شود و این مورد بیش از هر مسئله ی دیگری میتواند در سئو سایت های خبری تاثیر گذار باشد.

5) سرعت واکنش سرور به درخواست

6) خطاهای برنامه نویسی

7) سرعت صفحه (page speed)

هر چه سرعت لود صفحات سایت بالاتر باشد، می تواند تاثیر مستقیمی در سئو سایت داشته باشد.

8) رنک الکسا

انتخاب کلمه کلیدی برای سایت های خبری

با توجه به موضوعات متنوعی که در وب سایت های خبری وجود دارد، نمی توان یک وب سایت خبری را با یک و یا حتی چند کلمه ی کلیدی خاص سئو کرد. به طور کلی بهتر است یک وب سایت خبری با مطالبی که منتشر می کند، برند شود تا بتواند بازدید کنند گان زیادی را به سمت سایت هدایت نماید.

هدف سئو سایت خبری

قطعا خواستگاه هر وب سایت خبری و مجله آنلاین، رنک الکسای پایین در کنار page view و time on site بالا با نرخ فرار پایین است. به علاوه مهم است که این ترافیک دریافتی از چه طریقی به سمت سایت شما هدایت میشود. به طور کلی برای ارزش گزاری یک سایت خبری منبع ترافیک یکی از مهمترین فاکتورهای راستی سنجی رنک الکساست. ترافیک اورگانیک از موتورهای جستجو یا ترافیک شبکه های اجتماعی در کنار ترافیک از منابع قوی مانند سایت های حکومتی یا دانشگاهی میتواند ارزش یک سایت را فارغ از رنک الکسا بالا برد. جایگاه برتر در کلمات کلیدی پرطرفدار در نتایج موتورهای جستجو و سریعتر از رقبا ثبت شدن و ایندکس شدن یکی از رویاهای هر وبسایت خبری و مجله آنلاین است.

خدماتی که SEO42 میتواند وب سایت های خبری ارائه کند

1. تغییر سرور

Seo42 به شما این اطمینان را می دهد که بدون هیچ افت یا اشکالی این مهم را به سرانجام رساند.

2. تغییر UI با استفاده از UX مناسب تر

ظاهر سایت باید مطابق استاندارد های روز باشد، ابعاد دکمه ها برای تبلت و گوشی مناسب باشد، توجه به این نکته که عمده مخاطبین از دیوایس های هوشمند استفاده میکنند مارا مجبور به تطبیق سایت با شرایط روز میکند. تغییر UI یکی از اساسی ترین نیاز های سایت است.

3. برگزاری کارگاه جهت بهینه سازی محتوای تولید شده برای موتورهای جستجو

با توجه به اهمیت اصل محتوا در بازاریابی محتوا و ایجاد مخاطب و با عنایت به اهمیت سئو محتوا برای حضور بهتر در نتایج گوگل، یکی از اساسی ترین نیاز های آن مجموعه آشنایی نیروهای دپارتمان تولید محتوا با اصول سئو محتوا است.

4. بهبود رنک الکسا

بهبود رنک الکسا با تلفیق تکنیک های کلاه سفید و کلاه سیاه از توانایی های SEO42 میباشد. تلفیقی که باعث بهبود رنک غیر واقعی در کوتاه مدت و اعتبار سازی و پس از آن بهبود چشم گیر رنک در دراز مدت به صورت کاملا واقعی با استفاده از تکنیک های غربی خواهد بود. بارزترین روش در این مسیر استفاده از بازاریابی محتوا برای یک مجله خبری است.

نکته مهم
تمامی سایت های خبری نیازمند سئو دائمی می باشند و دلیل این موضوع، پراکندگی موضوعی در وب سایت های خبری و بروز رسانی های مداوم و دائمی این گونه وب سایت ها می باشد

اعتماد به ما حق طبیعی شماست

بانک سامان seo42
به پرداخت seo42
eanjoman seo42
logo-samandehi

هویت سئو 42

سامانه SEO42 کاریست از گروه طراحی و توسعه کسب و کار مجازی "ایده برتر" با هدف پرکردن فضای خالی محسوس در زمینه لینک سازی و سیگنال شبکه های اجتماعی در ایران. عدد 42 بر مبنای اثر داگلاس آدامز به مفهوم "پاسخ  به سوال نهایی آفرینش، جهان و هرچیزی" انتخاب شد تا معرف این سامانه باشد به عنوان پاسخ نهایی به نیاز شما برای سئو و افزایش رنک.

با ما در ارتباط باشید

  • آدرس : تهران صادقیه برج گلدیس واحد ۷۰۷ مراجعه فقط با هماهنگی قبلی

 

  • 02144281483
  • 02144281489

جهت دریافت مطالب سئو در خبرنامه و کانال تلگرام ما  عضو شوید. 

 

جستجو

@seo42