سئو وب سایت اموزشی

وب سایت اموزشی

سایت های اموزشی اغلب برای موسسات و مراکز اموزشی طراحی میشود اما در این بین افرادی هستند که با راه اندازی سایت های اموزشی اقدام به ارائه اطلاعات خود به صورت رایگان و یا فروش فیلم های اموزشی و ... می کنند. در این گونه سایت معمولا محتوای زیادی تولید می شود و پرسش های زیادی در سایت مطرح می شود.

هدف سئو وب سایت اموزشی

اغلب کسانی که اقدام به طراحی سایت های اموزشی می کنند ، بعد از طراحی به این فکر می افتند که چطور سایت خود را به افراد معرفی کنند و یا چطور سایت خود در معرض دید کاربران قرار دهند و انها را سمت سایت هدایت کنند. هدف سئو در این گونه وب سایت ها بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو و کمک به درک موضوع سایت برای موتورهای جستجو می باشد که در نهایت منجر به نمایش سایت در نتایج اولیه گوگل می شود.
مسئله مهمی که در این گونه وب سایت ها وجود دارد این است که در صورتی که سایت بهینه نشده باشد کاربران زیادی به سمت سایت هدایت نمی شوند.

شرایط مورد بررسی برای وب سایت های اموزشی

1) سرعت صفحه
2) موقعیت سرور
3) تعداد صفحات ایندکس شده
4) وضعیت دامنه
5) رنک الکسا
6) وضعیت سوشیال سیگنال ها

انتخاب کلمات کلیدی مناسب

با توجه به این که وب سایت های اموزشی مطالب متنوعی را منتشر می کنند انتخاب کلمه ی کلیدی می بایست به درستی انجام شود. به طور مثال سایتی که در زمینه اموزش کامپیوتر فعالیت می کند ، انتخاب کلمه کلیدی "اموزش " کلمه درستی نیست و بهتر است از کلمات کلیدی " اموزش کامپیوتر" ، "اموزش ویندوز" ، "اموزش افیس" و ... استفاده نمایند.

خدماتی که SEO42 میتواند به وب سایت های اموزشی ارائه کند :

1) انالیز سایت و ارائه راه حل های مناسب به منظور بهبود عملکرد سایت
2) انتخاب کلمات کلیدی مناسب
3) سئو ی off page و سئوی on page
4) ارائه پیشنهادهایی برای ارائه محتوای بهینه
5) ارائه پکیج های بک لینک مناسب
6) ارائه پکیج های سوشیال سیگنال مناسب

تمامی وب سایت های اموزشی به دلیل محتوای اموزشی متنوعی که در انها وجود دارد، نیازمند سئو دائمی می باشند. با این وجود در صورت تمایل به طراحی سایت اموزشی و سئو و بهینه سازی می توانید با کارشناسان Seo42 تماس بگیرید.

اعتماد به ما حق طبیعی شماست

بانک سامان seo42
به پرداخت seo42
eanjoman seo42
logo-samandehi

هویت سئو 42

سامانه SEO42 کاریست از گروه طراحی و توسعه کسب و کار مجازی "ایده برتر" با هدف پرکردن فضای خالی محسوس در زمینه لینک سازی و سیگنال شبکه های اجتماعی در ایران. عدد 42 بر مبنای اثر داگلاس آدامز به مفهوم "پاسخ  به سوال نهایی آفرینش، جهان و هرچیزی" انتخاب شد تا معرف این سامانه باشد به عنوان پاسخ نهایی به نیاز شما برای سئو و افزایش رنک.

با ما در ارتباط باشید

  • آدرس : تهران صادقیه برج گلدیس واحد ۷۰۷ مراجعه فقط با هماهنگی قبلی

 

  • 02144281483
  • 02144281489

جهت دریافت مطالب سئو در خبرنامه و کانال تلگرام ما  عضو شوید. 

 

جستجو

@seo42