سئو تضمینی سایت

سئو تضمینی را اینطور مطرح میکنم، بهینه سازی وب سایت شما برای موتور جستجو. یعنی افزایش تضمینی سرعت سایت، بهبود تضمینی کد، رفع اشکالات کد سایت به صورت تضمینی، بهینه سازی محتوا به صورت تضمینی، لینک سازی تضمینی، افزایش سوشیال سیگنال به صورت تضمینی. خوب تا اینجا یک مسئله مطرح است. قرارداد سئو اگر این باشد که نیاز به وجود واژه تضمینی نیست. قرارداد بهینه سازی محتوا یا بهینه سازی محتوای تضمینی تفاوتی ندارد. اما اگر منظور از تضمین سئو همان تضمین جایگاه در نتایج گوگل است، از پایه مشکل دارد. هیچ کس نمیتواند تضمین دهد که شما در رتبه یک یا دو یا حتی صفحه یک گوگل قرار گیرید. اگر کسی به شما تضمین جایگاهی داد درحال قمار با شماست. یک قمار جالب که در ادامه به آن میپردازیم.

نمونه کارهای سئو تضمینی سایت

قرارداد سئو تضمینی سایت

دریافتیم که با بهینه سازی یک سایت قطعا بهبود رنک خواهیم داشت. زمان در اختیار ما نیست تا بتوانیم پیش بینی کنیم که فلان سایت چه زمانی به صفحه یک میرسد. فرض کنید برای سایت hamimohajer.com برای بهینه سازی مبلغ 2 میلیون تومان اعلام هزینه میکنیم. پس از یک ماه بهینه سازی، بدون شک این سایت شروع به رشد خواهد کرد. نسبت به سطح رقابت اگر از تکنیک های سیاه برای سئو خارجی استفاده کنیم مثلا با قیمت 2 میلیون تومان این سایت به صفحه یک خواهد رسید. معمولا ترکیب سئو کلاه سفید و کلاه سیاه حدود دو ماه تا یک سال میتواند یک سایت را به صفحه یک برساند. حال اگر شما قرارداد معمولی ببندید کل هزینه چهار میلیون تومان خواهد بود. اما وقتی تقاضای قرارداد تضمینی میکنید سئو کار با شما به قمار مینشیند. سئو کار قطعا میداند این سایت به صفحه یک میرسد. زمان مجهول است. تضمین میدهد مثلا در شش ماه به نتیجه برسد. اگر شش ماهه به نتیجه رسید 10 میلیون دریافت میکند. اگر در زمان مقرر به نتیجه نرسید مبلغی دریافت نمیکند. یعنی شما برای یک قرارداد 4 میلیون تومانی 10 میلیون میپردازید تا واژه تضمین در قرارداد را داشته باشید. اختیار با شماست. زمان در اختیار متخصص سئو نیست. یک متخصص سئو برای تسریع نتیجه فقط حجم بک لینک و سوشیال و CTR را بیشتر میکند. شاید این مبحث کمی گنگ و پیچیده باشد اما در کلامی ساده تر قرارداد سئو تضمینی به نفع مشتری نیست اما اگر مشتری قرارداد تضمینی بخواهد با کمال میل با ایشان امضا میکنیم.

هزینه سئو تضمینی سایت

تعرفه سئو تا حد زیادی از یک وبسایت به وب سایت دیگر متفاوت است زیرا هر کسب و کار نیاز ها و اهداف منحصر بفردی دارد. در واقع می توان گفت قیمت سئو یک سایت با توجه به کلمات کلیدی مورد نظر و میزان رقابت بر روی ان کلمه انتخاب می شود. هر چه میزان رقابت بر روی ان کلمه بیشتر باشد قطعا هزینه و زمان مورد نیاز برای رسیدن به نتایج بهتر در گوگل بیشتر خواهد بود و هر چه قدر رقابت بر روی کلمه ی مورد نظر کمتر باشد میتوان قیمت و زمان کمتری را برای رسیدن به نتایج اولیه گوگل صرف کرد. بحث تشخیص رقابت نیز، بحث گسترده ای است. بعضی افراد تصور میکنند، تعداد نتایج گوگل، می تواند به عنوان یک شاخص برای تشخیص میزان رقابت باشد. باید گفت این افراد کاملا در اشتباهند.تصور کنید که کسب و کاری دارید که مخاطبان خاصی دارد و اطلاعات و محصولات ارائه شده در ان برای قشر خاصی می باشد. در این صورت به دلیل رقابت کم در زمینه ی فعالیت شما احتمال اینکه سریع تر به نتایج اولیه گوگل برسید بسیار زیاد است اما اگر در زمینه ی فعالت می کنید که مخاطبان زیادی دارد (مانند فروش موبایل) و افراد زیادی در ان زمینه فعالیت می کنند می توان گفت رسیدن به خطوط اول گوگل کاری بس دشوار خواهد بود.با توجه به موارد ذکر شده، هزینه سئو سایت به ازای هر کلمه ی کلیدی و با توجه به میزان رقابت بر روی کلمه ی کلیدی مورد نظر ، از ۵۰۰ هزار تومان شروع می شود.

مدت زمان سئو تضمینی سایت

به طور کلی می توان برای سئو یک بازه زمانی از6 ماه تا یک سال را تعریف کرد که این زمان با توجه به میزان رقابت بر روی کلمه ی کلیدی مورد نظر، تعداد و کیفیت بک لینک های  سایت ، کیفیت هاست یا سرور، محتوای تولید شده  در سایت و ...متغیر است.

ذکر این نکته ضروری است که مدت زمان سئو تضمینی سایت با هزینه سئو تضمینی رابطه ی عکس دارد. یعنی هرچقدر مشتری خواهان  رسیدن سریع تر وب سایت خود به نتایج اولیه گوگل باشد هزینه ی سئو تضمینی نیز افزایش پیدا میکند ، زیرا این کار نیازمند صرف انرژی بیشتری خواهد بود .

مراحل سئو تضمینی سایت

پس از عقد قرار داد سئو تضمینی با شرکت سئو 42 ، کارشناسان این شرکت اقدام به آنالیز کلمات کلیدی  مورد نظر مشتری و میزان رقابت بر روی ان کلمه می نمایند و سپس اقدام به بررسی دامنه و هاست می کنند و در صورت لزوم به کارفرما اطلاع داده می شود تا تغییرات مورد نظر را اعمال نماید. در ادامه کارشناسان سئو اقدام به بررسی دقیق تر سایت می نمایند. در این مرحله تمام گام های لازم جهت سئو داخلی سایت انجام میشود تا سایت از لحاظ ساختار و محتوا در وضعیت مطلوبی قرار گیرد. بعد از این کارها نوبت به سئو خارجی سایت میرسد .در تمامی این مراحل گزارش جامعی از پیشرفت سایت به مشتری ارائه خواهد شد.

اعتماد به ما حق طبیعی شماست

بانک سامان seo42
به پرداخت seo42
eanjoman seo42
logo-samandehi

هویت سئو 42

سامانه SEO42 کاریست از گروه طراحی و توسعه کسب و کار مجازی "ایده برتر" با هدف پرکردن فضای خالی محسوس در زمینه لینک سازی و سیگنال شبکه های اجتماعی در ایران. عدد 42 بر مبنای اثر داگلاس آدامز به مفهوم "پاسخ  به سوال نهایی آفرینش، جهان و هرچیزی" انتخاب شد تا معرف این سامانه باشد به عنوان پاسخ نهایی به نیاز شما برای سئو و افزایش رنک.

با ما در ارتباط باشید

  • آدرس : تهران صادقیه برج گلدیس واحد ۷۰۷ مراجعه فقط با هماهنگی قبلی

 

  • 02144281483
  • 02144281489

جهت دریافت مطالب سئو در خبرنامه و کانال تلگرام ما  عضو شوید. 

 

جستجو

@seo42