کسب درآمد

کسب درامد از فضای مجازی به سادگی چند کلیک

کسب درامد از اینترنت با SEO42

کسب درامد از این سامانه بسیار ساده است. کافیست وارد حساب کاربریتان در سایت یا اپلیکیشن SEO42 شوید، لینک های اعضای این سایت را لایک کنید و یا سایر سفارش های اعضای این سایت را انجام دهید.

انواع فعالیت در SEO42

لایک سایت و صفحه های اجتماعی

 

What To Say When You Dont Like Social Media ftr   بسیاری از کاربران SEO42 برای اینکه سایت هایشان در شبکه های اجتماعی لایک شود و یا صفحه های شبکه های اجتماعیشان لایک شود هزینه ای در این سامانه پرداخت میکنند. کافیست شما در SEO42 عضو شوید و هرکدام از این سایت ها را لایک کنید. اعتباری به کیف اعتبار شما افزوده خواهد شد که این اعتبار قابل تبدیل به تومان میباشد و سپس از طریق درخواست برداشت وجه میتوانید اقدام به برداشت وجوه داخل حساب کاربریتان کنید.

کلیک روی سایت ها

 


مشتریان SEO42 سایت هایشان را در این سامانه ثبت کرده اند و اعلام میکنند که سایت آنها با کلید واژه های خاصی در کدام صفحه گوگل قرار دارد. سفارش آنها ساده است. شما باید آن کلید واژه را در گوگل جستجو کنید، در بین نتایج روی سایت مشتری کلیک کنید و زمانی بین 30 تا 120 ثانیه در آن سایت بمانید. پس از پایان زمان مورد نظر شما صاحب مبلغی اعتبار در کیف اعتبارتان در حساب کاربریتان خواهید بود. میتوانید این مبلغ را به کیف پول در حساب کاربری انتقال دهید و سپس تقاضای برداشت آن را کنید.
یکی دیگر از تقاضاهای مشتریان SEO42 کلیک شما از صفحات اجتماعی است. مشتری SEO42 لینک صفحه فیسبوکش را به شما میدهد و از شما میخواهد پس از ورود به صفحه فیسبوک روی لینک سایت مشتری کلیک کنید. پس از انجام این کلیک و انتظار 30 تا 120 ثانیه ای در سایت مشتری شما صاحب اعتبار این کلیک خواهید شد.

 
click site

 

 

نرخ همکاری در SEO42

 

gdpo doolar  در سایت های ایرانی و خارجی بالاترین نرخ همکاری 40% میباشد. یعنی اگر مشتری برای دریافت یک کلیک مبلغ 100 تومان بپردازد عایدی شما از آن کلیک مبلغ 40 تومان خواهد بود. اما ما در این سامانه نرخ همکاری را 80% در نظر گرفتیم. یعنی برای انجام یک سفارش 100 تومانی شما 80 تومان دریافت خواهید کرد.

کف و سقف برداشت

 


حداقل مبلغ قابل برداشت از این سامانه 50 هزار تومان میباشد و سقفی برای برداشت وجود ندارد.یکی دیگر از تقاضاهای مشتریان SEO42 کلیک شما از صفحات اجتماعی است. مشتری SEO42 لینک صفحه فیسبوکش را به شما میدهد و از شما میخواهد پس از ورود به صفحه فیسبوک روی لینک سایت مشتری کلیک کنید. پس از انجام این کلیک و انتظار 30 تا 120 ثانیه ای در سایت مشتری شما صاحب اعتبار این کلیک خواهید شد.

 
2012 634924638920610276 61

 

 

ضمانت پرداخت

SEO42 وابسته به گروه طراحی و توسعه کسب و کارهای مبتنی بر وب با نام ایده برتر میباشد که دارای مجوز صنفی، نماد اعتماد الکترونیک، نماد ثبت سامانه در ساماندهی وزارت ارشاد میباشد و البته عضو انجمن کسب و کارهای اینترنتی نیز است. تمام تلاش ما بر حفظ اعتماد شماست و قطعا بزرگترین سرمایه سامانه ای مانند SEO42 که کاملا کاربر محور است، همان اعتماد شماست.

زمان پرداخت

پرداخت برای درخواست های ثبت شده در سامانه در اولین روز کاری هر هفته صورت میپذیرد. به طور متعارف شنبه ها اولین روز کاریست در صورتی که تعطیل رسمی نباشد.

شرایط ثبت نام و همکاری

همکاری برای هر کسی که توانایی کلیک کردن در اینترنت را داشته باشد میسر است. کافیست در سایت SEO42 عضو شوید.

سوالی دارید ؟ سئو 42 پاسخگوی شماست
جهت عضویت و یا ورود به پنل سئو 42 اقدام نمایید

اعتماد به ما حق طبیعی شماست

بانک سامان seo42
به پرداخت seo42
eanjoman seo42
logo-samandehi

هویت سئو 42

سامانه SEO42 کاریست از گروه طراحی و توسعه کسب و کار مجازی "ایده برتر" با هدف پرکردن فضای خالی محسوس در زمینه لینک سازی و سیگنال شبکه های اجتماعی در ایران. عدد 42 بر مبنای اثر داگلاس آدامز به مفهوم "پاسخ  به سوال نهایی آفرینش، جهان و هرچیزی" انتخاب شد تا معرف این سامانه باشد به عنوان پاسخ نهایی به نیاز شما برای سئو و افزایش رنک.

با ما در ارتباط باشید

  • آدرس : تهران صادقیه برج گلدیس واحد ۷۰۷ مراجعه فقط با هماهنگی قبلی

 

  • 02144281483
  • 02144281489

جهت دریافت مطالب سئو در خبرنامه و کانال تلگرام ما  عضو شوید. 

 

جستجو

@seo42